KONST / Litografier / Färglitografi 14314072
nr 1431 4072
Ulf Onsberg
(f. 1932), Sverige
Signerad, numrerad 48/50, Central park. Färglitografi, bildmått: 38x38, yttermått inklusive ram: 53x53 cm
Ulf Onsberg, född 1932 i Kalmar, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:26:50
14/11 21:28:57